Színváltás:
#FFFFFF #FFCCCC #FFCC99 #FFFF99 #FFFFCC #99FF99 #99FFFF #CCFFFF #CCCCFF #FFCCFF
#CCCCCC #FF6666 #FF9966 #FFFF66 #FFFF33 #66FF99 #33FFFF #66FFFF #9999FF #FF99FF
#C0C0C0 #FF0000 #FF9900 #FFCC66 #FFFF00 #33FF33 #66CCCC #33CCFF #6666CC #CC66CC
#999999 #CC0000 #FF6600 #FFCC33 #FFCC00 #33CC00 #00CCCC #3366FF #6633FF #CC33CC
#666666 #990000 #CC6600 #CC9933 #999900 #009900 #339999 #3333FF #6600CC #993399
#333333 #660000 #993300 #996633 #666600 #006600 #336666 #000099 #333399 #663366
#000000 #330000 #663300 #663333 #333300 #003300 #003333 #000066 #330099 #330033


Bejelentkezés:
Nick:
Jelszó:
Keresés a hozzászólásokban:
Szöveg:
Nick: pontosan
Év: hó: nap: óra: óta
Topicok és felhasználók keresése:
Topic:
Felhasználó:
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
Válassz topicot:
TopicnévUtolsó hozzászólás
VendégkönyvG.TIBI 2024.04.16 14:43:57
Online bettingmikonas2 2024.04.06 16:23:51
National Forumis 2024.02.23 00:25:31
A ZenekarnakForumis 2023.12.13 13:19:16
Plitvicei kirándulásForumis 2023.12.13 13:08:15
Is sports betting profitable?Lathan 2023.08.19 11:37:51
Műszaki dolgokPalodi 2023.08.19 11:31:03
Are sports betting profitable?Palodi 2023.08.19 11:29:47
HumorLathan 2023.08.19 11:17:31
Melyek a legjobb esport fogadási platformok Magyarországon?Palodi 2023.08.19 01:23:01
Konyhai dolgokLathan 2023.08.19 00:58:31
Erdély kirándulásForumis 2023.08.11 13:23:38
Ünnepek/születésnap,névnap/Ben 2022.05.30 09:53:17
SportBen 2022.05.27 05:10:11
Illés Lajos Emlékturné 2016Goston 2017.03.19 09:11:11
Aranyköpések, aforizmákcseresznyevirág 2013.08.31 17:43:11


<<   <   16   17   18   19   20   21   22   23   24   >   >>  

Vendégkönyv   25475
G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.23 05:57:30 (Sze) 27129.
Dévényi Tibi sokszor volt műsorvezető Főhőseink koncertjein.

Én is többször találkoztam vele. 🎤 🥁 🎸

Három kívánság műsorából én kettőt szeretnék, ha teljesítenie.

Az első, hogy eljönne az Illés Klubba, a második, hogy ott előadná a híres Kádár paródiáját. 👍 😂

Kádár János hangján......"nem baj ha a fiataloknak hosszú a haja, csak az a lényeg, hogy mossák. 😂 😂

Fazék Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.22 13:33:42 (K) 27128.
Jó volt újra "Illés klubosnak" lenni pénteken, EB meccsek ide és a hőség ellenére oda, telt ház volt. Látszott a közönségen, hogy már nagyon ki volt éhezve, egy jó kis koncertre, közösségi élményre. Ehhez minden adott volt, itt voltak főhőseink, Levi, Tini, Örs, mellettük jó néhány szeretett, híres zenész.
Természetesen ki kell emelni az est összetartóját a kiváló MIEZ bandát.
Nagyon nagyot játszottak, és volt néhány meglepetés szám a tarsolyukban, amivel megörvendeztették a "nagyérdeműt". Nagyon jó volt a Tibi által beharangozott meglepetés is, Tini eljátszotta a helyszínen megvásárolható bakelit lemez slágergyanús számát a Marianna árkot. Örs meg beszállt a Rock and roll Rézi-be püfölni a dobokat, szintén nagy siker volt. Pihentetőleg lehetett finom borokat vásárolni Levi pincészetéből. Sokan pedig, köztük én is dedikáltatni álltam be Tinihez. Lemezeket, cd-ket, könyveket lehetett aláíratni a "SZERZŐVEL". Az enyém speciális eset volt, Tini is jót derült rajta, lány unokám nyolcadikos ballagási szalagját írattam alá, amin egy Bródy idézet volt, ő 60 évvel fiatalabb rajongója Tininek, jó látni, hogy lesz utánpótlás. Mindent egybevetve, nagyszerű este volt. Külön köszönet Jutkának, Tibinek és a ház dolgozóinak, hogy nagyon jól sikerült az est, nem volt fennakadás a nagy érdeklődés ellenére sem. Viszlát szeptemberben, reméljük nem jön közbe semmi.

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.22 09:37:28 (K) 27127.
Újra itt van - az Illés Klub...

A járvány miatti kényszerszünet után újra együtt buliztak az Illés kluBOSCHok tagjai.

A legendás csapat emlékezetes slágereit ezúttal is a miskolci emlékzenekar, a M.I.E.Z. elevenítette fel.

Bródy legújabb bakelit kislemezéről adott ízelítőt élőben egy szám erejéig,

Levente és Örs pedig saját, Szörényi Pincészete borait kínálta. A palackok közül nyerni is lehetett azoknak, akik helyesen válaszoltak a feltett kérdésekre.
A főszervező, Gittinger Tibor és az Illés rajongók baráti köre régóta vártak erre az estére.

https://lemezborze.hu/

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.22 09:28:41 (K) 27126.
Az előadást online közvetítjük!

Nagy örömünkre a Müpa újra megnyithatja kaput, ám ezzel párhuzamosan folytatódnak ingyenes online koncertközvetítéseink, hogy azok is átélhessék a Müpa-élményt, akik személyesen nem tudnak ellátogatni hozzánk.
Szeretettel várjuk Önöket az esemény időpontjában a képernyő előtt!


Az előadást honlapunkon ((https://bit.ly/3pILWfk) és YouTube-csatornánkon (https://bit.ly/2UKrBIk) követhetik.

Szörényi Levente életműve a magyar könnyűzenei kultúra meghatározó része. Előadói, zeneszerzői és szövegírói munkássága az Illés-együttes és a Fonográf frontembereként a háromperces dalok, a színpadi, dramatikus művek (rockoperák, rockballadák), zenekari és kórusdarabok alkotásában teljesedik ki. Hetvenötödik születésnapját kétrészes műsorral ünnepli, amelynek első fele kortárs szerzeményeire épül, második részében pedig pályatársai - Bródy János és Szörényi Szabolcs - lépnek fel, megidézve az Illés zenekar munkásságát.

Szörényi Leventét a magyar kultúrában meghatározó, nagyhatású életműve elismeréseként Kossuth-, Erkel-, Prima Primissima- és számos egyéb díjjal tüntették ki, munkásságát a rendszerváltozás óta „nemzeti minimumként” is emlegetik. Szerzőtársával, Bródy Jánossal megteremtették a Kárpát-medencei ihletésű magyar nyelvű beatzenét. Színpadi művei közül mindenekelőtt az István, a király című 1983-as rockopera és az 1982-es Kőműves Kelemen rockballada emelkedik ki, amelyek közel negyven éve megtalálhatók a színházak repertoárján. A Müpa-beli születésnapi műsor első részében elhangzik az Elég volt! című kóruskantáta, amely Wass Albert Adjátok vissza a hegyeimet! című regénye alapján készült, valamint oratóriuma, a Rákos Sándor és Komoróczy Géza fordításában sumer-akkád eposzok felhasználásával született „Fénylő ölednek édes örömében...” - Innin és Dumuzi. A műsor második részében Szörényi Levente kortársai, „a nagy generáció” tagjai - az ünnepelt mellett Bródy János és Szörényi Szabolcs - állnak színpadra.

A koncert az Összefogás Éve program keretében a Müpa, a Petőfi Irodalmi Múzeum és a Zikkurat Színpadi Ügynökség közös rendezvénye.


skubicsek Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.21 00:28:11 (H) 27125.
Péntek este (2021.06.18) Hanti Jenő Barátommal elmentünk a Fővárosi Művelődési Házba, ahol a pandémia utáni első (teltházas) Illés Klub-ot tartották. Mivel mindketten vittük magunkat a kis fényképezőgépjeinket, az ott rögzített felvételekből (videók és képek) gyorsan összeállítottuk az alábbi kis videonkat, hogy akik nem voltak jelen, azok legalább egy kis ízelítőt kaphassanak:

https://www.youtube.com/watch?v=vrZH2dCOCLo

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.20 22:10:37 (V) 27124.
A nagy összeveszés után Bródy János és Szörényi Levente újra találkoztak: így zajlott le a különös esemény

Teltek-múltak a hónapok, s a legendás szerzőpáros tagjainak útjai valóban nem keresztezték egymást.

Ám végül megtört a jég, mindkét legenda elfogadta az Illés Klub meghívását, Bródy János pedig még egy apró ajándékkal is meglepte Szörényi Leventét.

Másfél év szünet után is közel kétszázan csillogó szemmel várták a két legendás zenészt, akik az ellentétük ellenére kedélyesen beszélgettek és iszogattak egymással, míg a MIEZ, azaz a Miskolci Illés Emlékzenekar az általuk alkotott örökzöldekkel szórakoztatott.

Örs, egy szám erejéig a színpadra ment és ismét megcsillogtatta dobtudását.

https://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/brody-szorenyi-talalkozas-ellentetek-feszultseg-illes/9bnr1cl?utm_source=hirstart&utm_medium=hirstart&utm_campaign=hirstart


G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.19 09:21:07 (Szo) 27123.
A PANDÉMIA UTÁNI ELSŐ ILLÉS KLUB 2021. JÚNIUS 18.


Tegnap este Illés Klub volt az FMH-ban. Nagyon jó volt újra találkozni Főhőseinkkel, a MIEZ zenekarral, Vörös Pistivel és a régi ismerősökkel.

A MIEZ hozta a szokásos jó formáját, nagyszerű hangulatot teremtettek.

Tini kölcsönkérte Norbi gitárját és egy rögtönzött "lemezbemutató koncertet" adott. Az új bakelit kislemezéről eljátszotta a Mariana-árok című dalát, mely a közönség soraiban nagy sikert aratott.

Örsi is beszállt a Rock and Roll Rézibe dobolni, melyre tombolt a közönség.

Játékos vetélkedő is vidám hangulatban zajlott, melynek keretén belül Levente régi borait lehetett megnyerni.

A szünetben Tini dedikálta legújabb bakelit kislemezét.

Levente és Örsi pedig borvásár keretein belül a Szörényi Családi Pincészet borait és címkéjükkel ellátott termékeiket dedikálták.

A VIP asztalra házi készítésű sütemények kerültek, melyek nagyon ízlettek Főhőseinknek.
Nagyon köszönjük: Bíró Katinak, Prosek Erzsébetnek és Csűrös Katinak.

Köszönet Szűcs Ferinek, aki kettős szereposztásban látta el házigazda szerepkörét, valamint Péternek, Korpa Lacinak és a hangosítást Ricsinek.

A Blikk újság is ellátogatott a Klubba. A hétfői számban fog megjelenni a képes riportjuk.

Következő Illés Klub szeptember 11-én lesz!


Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.19 08:47:20 (Szo) 27122.

Családi kirándulás - az FMH-ba...

A miskolci ILLÉS klub után egy nappal, Budapesten is ILLÉS klub volt. Mivel többen is invitáltak, hogy menjek, úgy döntöttünk, hogy ezt összekötjük egy családi kirándulással, így a nejemmel és nagyobbik fiammal autóztunk a fővárosba.
A jól megszervezett rendezvényen több ismert zenész is megjelent. Láthattuk Szörényi Leventét, Szörényi Örsöt, Bródy Jánost, Várkonyi Mátyást, Vörös Istvánt is
Volt itt is kvíz játék, Bródy előadta új dalát, Levente borait, Bródy kislemezét dedikálta. És hát itt is a MIEZ (Miskolci Illés Emlék Zenekar) játszott.
Találkoztunk több, régi ismerőssel (még szikszóiakkal is), és ott volt több újságíró is...
Szóval, minden jó volt, de hát csak kétszáz km-t (összesen négyszázat) kellett utaznom érte... De az ILLÉS ennyit megér! Nekem mindenképpen...


Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.19 08:36:15 (Szo) 27121.

Újra ILLÉS KLUB - Miskolcon

Június 17-én, csütörtök este (szokatlan időpontban) végre ILLÉS klub volt Miskolcon. A járvány előtt, 2020 februárban találkoztunk utoljára, így a közönség már nagyon ki volt éhezve...
A rendezvényt a Gárdonyi Művelődési Ház parkjában tartottuk, szabadtéren, de így is csak védettségi igazolvánnyal lehetett bejönni. (Magánvéleményem: nagyon helyes!) Ennek ellenére szinte mindenki ott volt a törzs klubtagok közül! Bár előtte kissé pesszimisták voltunk, hogy vajon mennyien lesznek, de kellemes meglepetésben volt részünk! Annak ellenére, hogy csütörtök volt, és nem volt semmilyen "sztárvendégünk", 130 fizető néző volt, ami jóval meghaladta várakozásunkat!
Az elején kis kvíz-játék volt, az éppen ötven éve megjelent Human Rights albumról.
A MIEZ kitett magáért, s a szokásos színvonalon játszotta az Illés dalokat. Nagyon sokan táncoltak, jó volt a hangulat és az időjárás is kellemes volt.
És még a guruló büfében is hideg sört lehetett kapni...

Most már csak abban bízunk, hogy nem lesz "negyedik hullám" és szeptemberben ismét találkozhatunk.



G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.13 08:57:50 (V) 27120.
ILLÉS KLUB PROGRAMJA 2021. JÚNIUS 18-RA

19:00 KAPUNYITÁS;

19:20 – 19:40 MIEZ KONCERT I. RÉSZ;

19:40 – 20:00 JÁTÉKOS VETÉLKEDŐ
Klubtársaink részére Levente három díszdobozos Juhfark bort ajánlott fel.
A kérdéseket Örsi fogja feltenni és Levente fogja átadni a borokat a három szerencsés nyertesnek;

20:00 – 20:45 BRÓDY JÁNOS DEDIKÁLJA legújabb bakelit kislemezét és egyéb kiadványait;

Párhuzamosan a színpad mellett SZÖRÉNYI CSALÁDI PINCÉSZET borvásárral egybekötött dedikálása lesz;

20:45 – 21:30 MIEZ KONCERT II. RÉSZ;

21:30 - 21:40 SZÜNET;

21:40 – 22:30 MIEZ KONCERT III. RÉSZ.

- Rock Diszkont árusítja Főhőseink kiadványait.

- Belépés csak védettségi igazolvánnyal, vagy applikációval és személyi igazolvánnyal lehetséges, melyet a földszinten ellenőriznek!

- A belépőjegy megvásárlása ugyancsak a földszinten lesz, melynek ára 2.000,- Ft.

- A rendezvény a Színházteremben lesz megtartva.

- Az emeleten a regisztráltak egyeztetés után foglalhatják el ülőhelyüket.


Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.12 11:49:13 (Szo) 27118.
Népstadioni interjúk 1999-ből. 🎤 🎬 📽

Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy werkfilmet készíthettünk az Omega együttes 1999-es koncertjének előkészületeiről. 📽 🎬 🎤 🥁 🎸

Riportokat készítettem: Schuszter Lóránttal, Vikidál Gyulával, Deák Bill Gyulával, Póka Egonnal, Papp Tamással, Szigeti Ferenccel.

A filmben pár kocka erejéig látható az a "titkos alagút", ami a Verseny utcai bejárattól a VIP páholyig vezetett. 👍

https://www.youtube.com/watch?v=VyxmYaiJybU&t=62s&ab_channel=OMEGAFANSITE

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.12 05:06:13 (Szo) 27117.
MEGKERÜLTÜK A VELENCEI TAVAT.....🚵‍♂️🚴‍♀️🚵‍♀️

Három iskolai jó barát bizonyitva sportos oldalát, elhatároztuk, hogy körbebiciklizzük a Velencei tavat. 😀😀😀

Szabó Zoli (Zatyula), Tóth Attila (Totya) és a régen sport beállítottságú G. Tibi. 😅

Vonattal lementünk Gárdonyba és ott egy nagyszerű bicikli kölcsönzőnél béreltünk bringákat. 🚟

Elindultunk jó kis tempóban, szépen sütött a nap. Útközben élveztük a táj szépségeit. 🌞🏰⚓️🏛
Több vendéglátó egységnél is megálltunk és lenyeltünk néhány sört. 🍻 🍻 🍻

Felelevenitettük a diákélet feledhetetlen élményeit. Többek között az érettségi szünet alatti ping-pong meccseket, az Illés Klubot, és a budai kisvendéglőket (Három szív, Makk Hetes, Búfelejtő, Fakalapács, Eger csillaga, Sport vendéglő stb.). 😅😂🍻🏓

A nagyobb emelkedőknél nekem már tolnia kellett a bringámat. 🚴‍♀️

Mindenesetre nagyszerű élmény és a mi kategóriánkban sportteljesítmény volt, hogy fél nap alatt körbejártuk a Velencei tavat. 😂

Ez a "világraszóló" teljesítmény 2018. 05. 30-án történt. 🚴🏆🥇

skubicsek Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.12 00:01:19 (Szo) 27116.
Danyi Attila jegyzete az első Beat Randevú-ról (MOM Színház 2009 06 12)
https://www.youtube.com/watch?v=L-81h5vY-D4


G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.11 06:44:16 (P) 27115.
2012. március 24-én volt a meglepetés Fonográf koncert az FMH Illés Klubjában. 😀 🥁 🎸 😀

Egy borongós január végi délután jött az ötlet, hogy mi lenne, ha pár szám erejéig összeállna a Fonográf az FMH új épületének avatása kapcsán.

Először Leventét hívtam fel. Ő azt mondta: - „Ha Tolcsvay Laci benne van, akkor Ő is”.

Tolcsvay Laci azt válaszolta, „Ha Levi bevállalja, akkor Ő is örömmel jön!”

A többi már simán ment.

Tini: - „De nincs meg a steel gitárom!” Erre azt válaszoltam, hogy „Én tudom, hogy hol van!”

Szabolcs: „Ha a többiek jönnek, akkor én is megyek!”

Móricz Misi egy bécsi Halász Judit koncertet mondott le emiatt a koncert miatt.

Németh Oszi a „vízen járt”.

Gondoltam, most már minden rendben van és náluk a labda, illetve a hangszer.
Február közepén hívtam Leventét, hogy tárgyaljuk meg a megvalósítást. Ő azt mondta, hogy régen Ő volt a zenekar vezetője, de ezt a posztot most rám bízta.
Éreztem a helyzet súlyát….

Meghívtam Őket a Budapest Szállóba egy kávéra (van, aki sört ivott).

Mindenki pontosan megérkezett, nem volt „zenekari rundó”.
Nagyon örültek egymásnak, röpködtek a jobbnál-jobb zenekari történetek, mintha nem változott volna semmi a régi időkhöz képest.
Végül mindenben megállapodtunk, plusz még egy ráadás számot is bevállaltak.

Készítettem egy forgatókönyvet, percről-percre.
Közben kiderült, hogy a katasztrófavédelem, nem járult hozzá az új FMH beindulásához.
Újabb bonyodalmak….

Minden Fonográf tag ennek ellenére benne volt a meglepetés buliban, mert megígérték.
Időközben Levente megfázott, de nem mondta le a bulit, mert ez Náluk nem volt szokás.

Az FMH régi oszlopos terme lett a helyszín.
A buli meglepetés volt, a titok ennek ellenére kiszivárgott.
Engem is felhívtak, hogy tudom-e, hogy Fonográf buli készülődik. Én is meglepődtem, hogy semmi sem marad titokban.

Nem akartuk, hogy ne legyen dokumentálva a buli. Rosta Mari és Mentler Krisztina sokat segítettek. Másnap tudósított az RTL Klub híradója és az akkori Blikk Tv-t Radnai Péter intézte el.

Főhőseinket egy „titokszobában” kellett elhelyezni, melyet Ők hősiesen viseltek.
Ez volt az utolsó Fonográf koncert, a 2018. február 16-i nagy buli előtt.

A meglepetés buli nagyszerűen sikerült. Németh Oszi a Lökd ide a sört végén beszólt, hogy „…amikor a Gittinger Tibi fizet!”.

Persze, mint alkalmi „zenekarvezető”, gázsit nem fizettem, de egy tálca sörrel vendégül láttam a zenekari tagokat.
Szeretném megköszönni Főhőseinknek az Illés Klub számára felejthetetlen meglepetés koncertet.

Külön köszönet Czoma Gergőnek a steel gitárért.

Ez volt a rendezői vágatlan visszaemlékezése, a teljesség igénye nélkül….
G. Tibi


skubicsek Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.11 06:01:09 (P) 27114.
KINCSESÁDÁMBÓL
Folytatva a 12 évvel ezelőtti első teltházas BEAT RANDEVÚ rendezvényről a megemlékezésemet, ma az az erről készült rövid kis összefoglalómat posztolom.
A múltidézésben a Liversing együttesen kívül segített az Echo (Gondolsz-e majd rám?...), a Nevada (az együttes, amelyben még Radics Béla is megfordult) és az Anonymus zenekar is.
A zenekarok eredeti programmal, és a lehetőségekhez mérten eredeti felállásban jelentek meg, bár ez nem mindegyiknél sikerült, mert az egykori tagok némelyike akkor már az ÉGI ZENEKAR-hoz csatlakoztak.
A koncertet Zoltán János (+) szervezte, aki több könyvet is írt már a beatkorszakról, annak kiemelkedő zenészeiről és zenekarairól.
Számos könyve jelent meg az utóbbi 20 évben, többek között Nagy Feróról, a Piramisról, Radics Béláról, a Syriusról, a Scampolóról, Zalatnay Ciniről, a Dolly Rollról, az R-Go-ról, Republicról, de Zoltán János nevéhez fűződik a magyar beat, pop, rock művészet 45 évéről szóló Rockcirkusz kötet, valamint a 2018 tavaszán kiadott Mindhalálig Rock and Roll, amit közösen jegyzett barátjával, Hajnal Gáborral.
A hangtechnikát pedig Nemes László (+) a legendás hangmérnök, a magyar rock legendás roadja kezelte. (A hangmérnökről könyv is jelent meg tavaly, Bálint Csaba: A NEMES címmel.) 2021. június 23-án 15:00-kor Nemes László megemlékezés és teremavató a MagyaRock Hírességek Csarnokában (Rockmúzeum).

https://www.youtube.com/watch?v=nPSCdh23b8g

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.10 05:28:15 (Csü) 27113.
Ne sírj kedvesem.......😀 😀

Tolcsvay Bélát nagyon régóta ismerem. 😀 😃 👍 ✍

1973-ban csináltam zenekarával egy jó hangulatú beszélgetést a következő évről. 🎤 ✍ 😃

Béla volt a fő rendezője az Első Magyarországi Pop Fesztiválnak, amit a miskolci DVTK Stadionban rendeztek meg, 1973. 06. 10-én. Erről többször beszélgettem Vele. 👍 🎤 ✍

Itt jegyzem meg, hogy több osztálytársammal ott voltunk a Pop Fesztiválon: 🥁 🍻 🍻 🎸👮 👮
Ács Zoli, Tóth Attila (Totya) Duka Gyula és Varga Balázs (az utóbbi kettő már sajnos nincs köztünk 😢😢.

Erről készítettem amatőr hangfelvétel is. Bródy "köszönet nyilvánítása" is az archívumom egyik kincse. Tinit ezután egy időre kivonták a forgalomból. 👮 👮 😅 😢

A koncert körülményeiről és a rendőri intézkedésekről majd talán máskor. 👮 🍻

Amikor Tolcsvay Bélát először meghívták Ausztráliába, Tóth Jancsi (THJ) barátommal csináltunk egy referencia filmet Béláról. 🎬🎥

1993-ban Ő is ott volt az Illés Kluboschok Baráti Körének megalakulásán. 🎸😀

Többször nagy sikerrel játszott az Illés Klubban. 😀 🎸 👏 👍

skubicsek Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.10 05:10:05 (Csü) 27112.
2009. június 12-én négy, a maga idejében sikeres beat együttes adott randevút egymásnak, a MOM Színház termében. Az őrültnek tűnő ötlet kiagyalója Zoltán János (+) rock-szakíró volt, akivel együtt szerveztük ezt a Beat Randevú elnevezésű rock-dzsemborit.

Ez a riport-részlet az Erzsébetvárosi TV-ben készült:
https://www.youtube.com/watch?v=ck_hindlpW0

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.09 10:16:18 (Sze) 27111.
Napra pontosan 56 esztendeje lépett fel a Népstadionban Louis Armstrong, a legendás trombitás.

Az 1965-ös koncert legalább akkora élmény volt itthon, mint amikor 1986-ban a Queen jött el a szögesdróton túlra.

https://www.blikk.hu/sztarvilag/kultura/retro-1965-louis-armstrong-magyarorszag-koncert/p9zvtq4?utm_source=hirstart&utm_medium=hirstart&utm_campaign=hirstart

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.07 06:13:27 (H) 27110.
AZ OMEGA KLUBBAN.....

Tóth Jancsi (THJ) barátom, aki akkor az Illés Klub videósa is volt 1994-ben elvitt az Omega Klubba, ami a Postás Művelődési Központban volt.

Ács Mónika a Klubvezető és Benkő Laci odajöttek hozzám és mondták, hogy a műsorvezető, Hajnal Gábor sajnos nem tud eljönni és felkértek, hogy vállaljam el a moderátor szerepét.
Mondtam, hogy én Illés körökben eléggé ismert vagyok és nem biztos, hogy jó lenne.

Pár perc gondolkodás után nagyon megtisztelőnek éreztem a felkérést és igent mondtam.

Benkő Laci a színpadon bemutatott mint az Illés Klub vezetőjét.

Ettől kezdve 2000-ig vezettem a közönségtalálkozókat. A talkshowkról videók készültek, amik az archívumom büszkeségei.

Közelebbről való megismerkedésünk kellemes csalódásként ért.
Kellemes, intelligens, jópofa embernek ismertem meg mind az öt tagot.
1996-ban az Omega Klubbal hajó kirándulást szerveztünk Visegrádra.

Molnár Gyuri (Elefánt) írt egy dalt erre az alkalomra és a lakásán tanultuk be az új szerzeményét, amit a hajón közösen adtunk elő.

Nagyszerű emlékeim vannak Róluk.

skubicsek Válasz erre (^) (>) (f) 2021.06.07 05:49:48 (H) 27109.
„GONDOLSZ E MAJD RÁM” VARANNAI ISTVÁN, TAMÁS LÁSZLÓ ÉS DR. MARKÓ JÓZSEF EREDETI ECHO TAGOKKAL A CLASSIC BEAT BAND BULIN
https://www.youtube.com/watch?v=ONWtTI6rwhs

<<   <   16   17   18   19   20   21   22   23   24   >   >>